Afgelopen week (op 11 augustus) zijn er bij een ongeluk tussen twee treintjes van de Fire Dragon (Feuerdrache) achtbaan in LEGOLAND Duitsland 31 bezoekers gewond geraakt. De achtbaan is nu gesloten voor nader onderzoek.
Het ongeval vond plaats in het station van de achtbaan. Een van de treintjes botste op een ander in het station. Van de 38 passagiers zijn 31 bezoekers lichtgewond geraakt, waarvan 14 naar het ziekenhuis zijn overgebracht. Deze passagiers zijn inmiddels ontslagen uit het ziekenhuis. Geen van de betrokkenen is ernstig gewond geraakt.
Hoe het ongeval precies heeft kunnen plaatsvinden is nog niet duidelijk. Het management van het park heeft aangegeven dat de attractie voorlopig gesloten is voor nader onderzoek. Wanneer de attractie weer geopend wordt is eveneens onduidelijk.