Update #1: We hebben besloten de deelnemersprijzen voor deze winactie te laten vervallen. Dit besluit is genomen omdat we de deelnemersprijzen dit jaar willen inzetten bij nieuwe bouw- en winacties.
Na de zeer succesvolle Bouwsteentjes adventskalender winacties van 2020, hebben we besloten dit kunstje dit jaar herhalen. Dat betekent dus dat jij 24 dagen lang kans maakt op het winnen van LEGO prijzen! Bekijk snel wat jij vandaag kan winnen 😉
De Bouwsteentjes adventskalender hebben we vorig jaar in het leven geroepen omdat het coronavirus de wereld in haar greep hield en de beperkingen roet in het eten gooide. Het doel: de kerstdagen een stukje leuker te maken. Dit jaar is dat natuurlijk geen reden meer voor een adventskalender. Maar ja, laat het nou zo zijn dat we überhaupt geen reden nog hebben voor een adventskalender! En dat komt goed uit. Want we hebben hier nog een paar leuke LEGO sets in de weg liggen. Daar willen we graag van af 😉 We werken daarnaast samen met een aantal sponsors die dit feestje graag met ons meevieren, zoals uniekebricks.nl, Bedrukjeblokje.nl en Billy Bones.
De Bouwsteentjes adventskalender zal daarom ook dit jaar garant staan voor 24 dagen lang een nieuwe prijs. Elke dag zullen we in dit artikel een nieuwe prijs onthullen die je enkel die dag kan winnen. Het kans maken op een prijs houden we simpel. We zullen afwisselend een vraag stellen die jij moet beantwoorden, een bouwopdracht in het leven roepen die je binnen 24 uur moet voltooien of vragen om iets leukst te posten. Jij mag elke dag maximaal eenmaal deelnemen aan de dan geldende winactie.
Heb jij inspiratie om wat te bouwen, dan kun je ook meedoen aan onze Bouw een LEGO kerstcreatie bouwwedstrijd, waarbij je kans maakt op het winnen van €100 aan LEGO sets (d.m.v. cadeaubonnen).
Hoe werkt het? Het concept is heel simpel. Van 1 t/m 24 december zullen we elke dag een nieuwe prijs onthullen. De prijzen zijn divers en kunnen bestaan uit een klein setje, andere LEGO items en de klapper op 24 december. De prijs en de daarbij horende opdracht wordt elke ochtend onthuld. Om kans te maken dien je de opdracht van die dag te voltooien door te reageren of een bouwwerk in te sturen in een reactie onder dit bericht. We maken elke nieuwe dag de winnaar van de dag daarvoor bekend. De nieuwe prijs staat duidelijk aangegeven en de voorgaande dagen zullen we verhullen onder een spoilertag zodat het overzichtelijk blijft.
Prijzen en verzending De prijzen zijn door Bouwsteentjes gekocht of gesponsord door partners van Bouwsteentjes. Een deel van de prijzen bestaan uit sets die wij als GWP (Gift With Purchase) hebben ontvangen. Alle prijzen zijn fonkelnieuw, ongebouwd en worden met zorg ingepakt en verzonden. De verzendkosten zijn voor rekening van Bouwsteentjes of één van de sponsors. We zullen de verkoopadviesprijzen van de te winnen items vermelden. Deze winactie is beschikbaar voor bezoekers uit Nederland en België die voor 1 november 2021 een account hebben aangemaakt op Bouwsteentjes.
Huishoudelijke mededeling Graag reactie geven indien je kans wil maken en ga niet reageren zodra een prijs jou niet bevalt, er is vast iemand die er wel dolblij mee is. Zo houden we de reacties schoon en on-topic. De reacties, op die van de uiteindelijke winnaar na, zullen we opschonen zodat we elke dag met een schone lei beginnen. De overige regels hebben we vermeld in de disclaimer en voorwaarden onderaan dit bericht. Lees dit aandachtig!
Gewonnen, wat nu? Heel simpel. Zodra je als winnaar uit de bus komt, kun je ons een e-mail met jouw n.a.w. gegevens sturen naar michiel@bouwsteentjes.info. Zorg dat je een e-mail stuurt met het e-mailadres waarmee je geregistreerd staat op Bouwsteentjes.
Prijzen en winnaars voorgaande dagen
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 24
De winnaar: Sybrin Hendrikx
Het is de laatste dag van de Bouwsteentjes adventskalender. Helaas, want we hadden er gerust nog wat dagen aan willen plakken. Volgend jaar komen wij met een nieuwe editie, met nieuwe prijzen en nieuwe opdrachten voor nog meer LEGO plezier. We hebben lang getwijfeld over de prijs van de laatste dag. Uiteindelijk is de keuze gevallen op de Bird of Paradise, een set die vrijwel iedere volwassen LEGO fan kan bekoren.
We willen alle deelnemers enorm bedanken voor het meedoen, de leuke reacties en mooie creaties. Wij hebben er enorm van genoten en wij hopen dat dat wederzijds is. Na de kerstdagen zullen wij alle reacties herstellen en gaan we de originaliteitsprijzen verloten (zie sectie hieronder). Wil je naast de adventskalender ook nog kans maken op het winnen van een LEGO sets naar keuze? Doe dan mee met onze LEGO Kerstbouwwedstrijd 2021.
- Bouwopdracht: Bouw een plant, boom, bloem of paddenstoel. Dit hoeft geen exemplaar te zijn die je in huis of de tuin kan vinden, het mag ook gerust een wild exemplaar zijn. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Bird of Paradise t.w.v. €109,99
- Deadline: Je hebt tot morgen 23:59 uur om te reageren
- Bekendmaking: zondag 26 december
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 23
De winnaar: Toon De Saar
Wist jij dat Walt Disney enorm geïnspireerd was door de Efteling? Je kunt min of meer wel zeggen dat Disney een soort van kloon is van de Efteling. Maar goed, LEGO is dan weer een kloon van Kiddicraft. Uiteindelijk maakt het weinig verschil voor de prijs van vandaag. Want jij kan namelijk de LEGO Mini Disney Castle set winnen!
- Bouwopdracht: Bouw een kasteel. Dit hoeft geen Disney kasteel te zijn, maar het moet wel duidelijk zijn dat het een kasteel betreft. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Mini Disney Castle t.w.v. €34,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 22
De winnaar: Pieter Kamp
Zo rond de kerstdagen komt die eeuwenoude wens van vrede op aarde weer naar boven. Een zeer nobele gedachte. Het zou dan ook mooi zijn dat wij mensen elkaar wat meer leren waarderen in plaats van elkaar de tent uit te vechten. Daarom vonden we het een mooie aangelegenheid om deze kleurrijke set te verloten.
- Bouwopdracht: Bouw een BOLOC’s creatie (Built of Lots of Colors). Een bouwwerk dat uit heel veel verschillende (vaak felle en vrolijke) kleuren bestaat. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Everyone is Awesome t.w.v. €34,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 21
De winnaar: Liesbeth de Bruyn
Vandaag de dag kun je naar de eerste de beste vliegticket-site gaan en een reis boeken naar een ver oord. Vroeger (minder dan 100 jaar geleden), was vliegen niet zo vanzelfsprekend. Amelia Earhart kon je daar alles over vertellen, maar helaas is ze spoorloos verdwenen tijdens solovlucht. Als eerbetoon kun je haar met dit setje vereeuwigen.
- Bouwopdracht: Bouw een voertuig voor de kerstman waarmee die de cadeaus rond kan brengen. Dit mag een slee zijn, maar ook een auto, vliegtuig of ander vervoersmiddel. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Amelia Earhart Tribute t.w.v. €19,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 20
De winnaar: Wouter Karsten
Een jaar is zo voorbij. Het duurt namelijk nog maar vier dagen voordat het kerstavond is. Voordat het zover is, blikken we terug op dat fantastische zeiltripje afgelopen zomer van twee LEGO Minifigures. Al zeilend door de Cariben, van eiland naar eiland, beleefden ze de leukste avonturen en zagen ze bijzondere dieren, waaronder twee dolfijnen. De zeilers vinden dat je geluk moet delen. Helemaal mee eens. Daarom maak jij vandaag kans op het winnen van deze LEGO Ideas Sailboat Adventure die gesponsord wordt door Unieke Bricks.
- Bouwopdracht: Bouw een item dat te maken heeft met een vakantie, zoals een koffer, een zonnebril, een reisboekje, parasol, palmbomen, etc. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Sailboat Adventures t.w.v. €19,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 19
De winnaar: Tim Giesbertz
Val je voorover, dan kan het een aantal voortanden kosten. Val je achterover, kan dat zomaar eens een hersenschudding als gevolg hebben. Gelukkig hebben ze in LEGO City een oplossing voor dit vervelende schaatsprobleem… Nopjes. Deze twee Minifigures zitten erg goed vast en kunnen flink in de rondte schaatsen. Maar voordat ze de schaatsjes uit het vet kunnen halen en het ijs kunnen betreden, moeten ze wel gebouwd worden. Help jij mee?
- Bouwopdracht: bouw een winters object waarmee je plezier kan beleven in de sneeuw of op het ijs (schaatsen, ski’s, een slee, enzovoort). Een bouwwerk moet bestaan uit meerdere LEGO onderdelen die samen de creatie vormen. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Ice Skating Rink t.w.v. €19,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 18
De winnaar: J.A. Veenendaal
Woont de kerstman wel op de noordpool? Want deze vogel van LEGO is een beetje een rare pinguïn in de bijt. Officieel komen er op de noordpool geen pinguïns voor, maar wel in Afrika, Australië, Nieuw-Zeeland en natuurlijk op Antarctica. Maar dat mag de pret natuurlijk niet drukken. Aangezien de pinguïn toch verdwaald is, sturen we hem met plezier naar jou toe.
- Opdracht: Bouw een dier van LEGO. Dit mag natuurlijk een dier zijn dat in de koude gebieden leeft, maar ook elk ander dier. De prijs: 1x een LEGO Christmas Penguin t.w.v. €14,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 17
De winnaar: Detective Pikachu
Wat hebben een ijsbeer en een cadeau met elkaar gemeen? Ze zitten samen als kerstornamenten verpakt in dit doosje. Maar dat doosje is een beetje krap en daar zijn ze niet zo blij mee. Ze willen er graag uit, gebouwd en in de boom gehangen worden. Kun jij daarbij helpen?
- Opdracht: Van welk duo zou jij graag LEGO kerstballen zien? Een vogel en een instrument, een elfje en de kerstman of misschien wel een bekend duo? Laat het weten in een reactie en je maakt automatisch kans om te winnen. De prijs: 1x een LEGO Ice Bear and Gift Pack Duo t.w.v. €9,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 16
De winnaar: Thomas Geurts
De voortuin van de kerstman is enorm, de achtertuin trouwens ook. Helaas wordt die tuin wel elk jaar een stukje kleiner als gevolg van klimaatsverandering. Gelukkig is het nog niet te laat en kunnen wij mensen het tij nog keren. Om een handje te helpen, vraagt de kerstman om de kou zijn kant op te sturen om de noordpool weer te voorzien van ijs. Als beloning verloot hij deze LEGO Santa’s Front yard set.
- Bouwopdracht: bouw een ijskoud bouwwerk zoals een sneeuwvlok, ijskristal, ijssculptuur, iglo, sneeuwbal, ijsklontjes, enzovoorts. IJs is een breed begrip, dus leef je uit. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie. De prijs: 1x een LEGO Santa’s Front Yard t.w.v. €19,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 15
De winnaar: Dennis van de Schootbrugge
Hopelijk zijn jouw schoenen (ja, je mag gerust jouw hele collectie bij de schoorsteen zetten) goed gevuld door sinterklaas en de pieten. De kerstman en zijn hulpjes pakken het anders aan. Want bij een overvloed aan gevulde schoenen, blijven de sokken over. Precies de reden dat je een kerstsok aan de schouw hangt tijdens de kerstdagen. Dit schoentje dat door Unieke Bricks gesponsord wordt, is op zoek naar een mooie kerstsok waar die ingestopt kan worden. Ja, je leest het goed. Een schoen in een sok in plaats van andersom. Dat zie je niet elke dag!
- Bouwopdracht: Bouw een sok van LEGO. Dit hoeft geen volledig 3D model te zijn, een plat bouwwerk in de vorm van een sok voldoet. Zorg er wel voor dat je de sok in kerststijl maakt 😉 Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Mini Adidas Originals Superstar set t.w.v. €12,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 14
De winnaar: Sandy van der Kolk
Een witte kerst is magisch, maar dit komt nauwelijks voor. Om een witte kerst te beleven kun je beter een kerstfilm opzetten of naar winterse oorden op vakantie gaan. Nu wordt dit laatste afgeraden vanwege bekende redenen. Maar in LEGO City sneeuwt het waar jij dat wil, wanneer jij dat wil en hoe lang jij wil. En sneeuw betekent een sneeuwballengevecht of vertier op de ski’s of in de slee.
- Opdracht: Vertel ons wat jouw favoriete bezigheid is in de winter wanneer er sneeuw ligt. Ga je lekker naar buiten om sneeuwballen te gooien, trek je de ski’s aan of pak je de slee erbij? Of ga je liever op wintersportvakantie in een ander land? De prijs: 1x een LEGO 40424 Winter Snowball Fight t.w.v. €12,99
Bouwsteentjes Advents Kalender – dag 13
De winnaar: Silvan Simin
Ben jij een koffieconnaisseur of houd je het bij kopje thee? Als jij wel eens koffie haalt bij de koffiejuwelier (dan hebben we het over die hele dure zaak met een groen logo waar je veel te veel betaalt voor iets wat net geen koffie mag heten), een high end koffiemachine in huis hebt staan of geniet van ouderwets goede pruttelkoffie, dan is dit de ideale prijs voor jou. Ook theeliefhebbers kunnen dit setje vast waarderen 😉
- Bouwopdracht: bouw een voedsel- of drankenkar waar de inwoners van LEGO City hun drankje of hapje kunnen halen. Houdt het bouwwerk klein, het hoeft geen foodtruck te zijn. Post een foto van jouw creatie met daarop jouw naam in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Coffee Cart set t.w.v. €14,99
- Let op: het bouwwerk moet nieuw zijn en mag niet bestaan uit een al eerder gemaakte creatie!
Bouwsteentjes Advent Kalender – dag 12
De winnaar: Ruud Lamers
Naast gezellig en knus, is de kerst ook magisch. Al die lampjes, de wondere fantasiewereld van rendieren met rode neuzen, elfjes, de kerstman, notenkrakers en ga zo maar door. Als je denk aan fantasie en magie, dan denk je waarschijnlijk al snel aan Harry Potter. Heb jij het in je zitten om deze LEGO Harry Potter Wizarding World Minifigure Accessory Set op jouw deurmat te toveren?
- Opdracht: Wat is jouw top 3 van films voor tijdens de kerstdagen? Laat het weten in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Harry Potter Wizarding World Minifigure Accessory Set t.w.v. €14,99
Bouwsteentjes Advent Kalender – dag 11
De winnaar: Loes van der Vring
Ik heb naast LEGO ook veel andere hobby’s. Met plezier speel ik een game, zet wel eens een houten bouwwerk in elkaar, wandel met veel bewondering door de natuur en leg zo nu en dan graag een puzzel. Laat LEGO nou net een aantal LEGO puzzels uitgebracht hebben. Zo ontstond ooit het idee om deze LEGO Minifigures Faces puzzel te leggen en daar een review over te schrijven. Aan de review ben ik nooit toegekomen, maar de puzzel is wel klaar. En geloof me als ik zeg dat dit een heel uitdagende puzzel is. Dus verveel jij je deze decembermaand en weet je niet wat te doen? Dan houdt deze puzzel jou wel even zoet.
- Opdracht: Wellicht leg jij ook wel eens een puzzel, teken je of zet je andere soorten bouwsets in elkaar, bijv. van hout. Laat daarom weten met welk soort creatieve hobby jij je in jouw vrije tijd ook bezig houdt.
- De prijs: 1x een LEGO Minifigure Faces Puzzel (een nieuw exemplaar natuurlijk)
Bouwsteentjes Advent Kalender – dag 10
De winnaar: Anton Schaap
Snelheidskampioenen, ofwel Speed Champions. Het thema dat van zes naar acht Studs breed ging voor meer details. Niet alle fans waren hier blij mee, maar de auto’s zijn sindsdien wel een stuk gedetailleerder. Nog een detail, want deze LEGO Speed Champions Toyota GR Supra staat in de showroom van Unieke Bricks te wachten op een nieuwe eigenaar. Heb jij nog plek in jouw garage?
- Bouwopdracht: Bouw een auto van LEGO. Het mag elk soort auto zijn die jij kan bedenken, maar het mag geen bestaande auto uit een set zijn. Post een foto van jouw LEGO auto met daarop jouw naam in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Speed Champions Toyota GR Supra t.w.v. €19,99
Bouwsteentjes Advent Kalender – dag 9
De winnaar: Victor van Noort
Ken jij het verhaal van dat konijn dat bij de bakker komt? Nee? Komt ie dan!
Op een dag komt een konijn bij de bakker. Het konijn vraagt aan de bakker of hij ook worteltjestaart heeft. De bakker antwoord met nee, dat heb ik niet. Een week later komt datzelfde konijn terug met dezelfde vraag. Wederom krijg hij nee op het orkest. De bakker besluit – voor het geval het konijn weer voor de deur staat – maar een worteltjestaart te bakken. En ja hoor, een week later komt dat konijn weer langs en vraagt aan de bakker: “Bakker, heeft u ook worteltjestaart?”. De bakker antwoord nu: “Ja dat heb ik”. Waarop het konijn antwoordt: “Vies he!”.
Als kind van drie kon ik hartelijk lachen om dit grapje. Als volwassene wat minder, het is immers een heel flauw grapje. Daarom lezen we graag of jij nog een leuke grap weet!
- Opdracht: Laat een kort mopje of grap achter in de reacties. Let wel op dat dit respectvol geschreven is. Geen racistische of seksistische grapjes dus!
- De prijs: 1x een LEGO Easter Bunny’s Carrot House t.w.v. €12,99
Bouwsteentjes Advent Kalender – dag 8
De winnaar: Harm Jan Braam (Hurmpie)
Weet jij hoeveel mensen er in een tuktuk passen? Uit persoonlijke ervaring, kan ik je vertellen dat er gerust 20 mensen aan boord van zo’n gevaarte kunnen. Geloof me, er is ruimte op het dak, al hangend aan de zijkant of vastgeklampt aan de achterkant. Dat soort praktijken zijn natuurlijk levensgevaarlijk en hier ondenkbaar, maar er zijn plekken op de wereld waar ze er minder moeilijk over doen.
- Bouwopdracht: Bouw een vlag van LEGO onderdelen van jouw favoriete vakantieland(en). In feite zijn de kleuren genoeg voor deelname, maar meer gelijkenissen en details worden gewaardeerd. Post een foto van de vlag (vlaggenstok is niet nodig) met daarop jouw naam en het land van de vlag in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Creator Tuk Tuk t.w.v. €9,99
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 7
De winnaar: Jeffrey Schmitz
Het is nog heel eventjes het jaar van de os. Over een paar maandjes staat de tijger in de belangstelling. De tijger met zijn bijzonder mooie patronen, maar ook tanden en klauwen voor de jacht. Laat het nou zo zijn dat de tijger deze os wel lust als maaltijd. Kom jij deze os redden uit de klauwen van de tijger?
- Opdracht: Laat simpelweg weten wat jouw (Chinese) sterrenbeeld of favoriete dier is, en wie weet ben jij de held van de dag (in de ogen van de os)
- De prijs: 1x Een LEGO Year of the Ox t.w.v. €9,99
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 6
Winnaar: Sybrin Hendrikx
In Minecraft kun je bouwen wat je maar wilt. Ditzelfde is met LEGO ook mogelijk. Geen wonder dat die twee elkaar hebben gevonden. Een gouden combinatie dus. Maar ben jij een gouden combinatie met dit setje? Daar komen we morgen achter, want jij kan vandaag jouw best doen om deze LEGO Minecraft The Coral Reef te winnen. De prijs is beschikbaar gesteld door Unieke Bricks.
- Opdracht: Wil jij dit setje winnen, laat ons dan weten welke game of gameserie jij graag ziet verschijnen als LEGO thema!
- De prijs: 1x een LEGO Minecraft The Coral Reef t.w.v. €9,99.
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 5
Winnaar: Bert Venema
December feestmaand is de perfecte maand om een spelletje te spelen met vrienden, het gezin of partner. Knus aan tafel, een hapje en drankje. Heerlijk. Zolang het maar wel gezellig blijft, want die slechte verliezers altijd na een potje monopoly… Je kent er vast wel één. Daarom maak jij vandaag kans om dit Het LEGO Spelletjes boek te winnen. Het boek laat jou samen met het gezin of de partner 50 leuke spelletjes, hersenkrakers en puzzels bouwen. Het boek bevat 45 LEGO steentjes waarmee je alvast aan de slag kunt.
- Opdracht: Ben je meer van coöperatieve spellen, geniet competitieve spellen jouw voorkeur? We horen graag van jou welk bordspel jij het tofst vindt om te spelen en waarom dit zo is.
- De prijs: 1x een Het LEGO Spelletjes boek t.w.v. €20,99
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 4
Winnaar: Anke Dijkhuis
Katten, honden, vogels, vissen, enzovoorts. Huisdieren heb je in veel soorten en maten. De leukste huisdieren zijn natuurlijk katten! Dat is niet mijn mening, maar gewoon een feit 😉 Ok, misschien niet helemaal een feit, maar dat verandert weinig aan de prijs van vandaag. Jij maakt namelijk kans om deze LEGO Friends Cat Grooming Car in huis te halen. De prijs wordt gesponsord door Unieke Bricks.
- Opdracht: Wat is jouw favoriete huisdier? Een hond, een kat, iets anders? Laat het weten in een reactie en je maakt automatisch kans om te winnen.
- De prijs: 1x een LEGO Friends Cat Grooming Car t.w.v. €9,99
Bouwsteentjes adventskalender 2021 – Dag 3
Winnaar: Bernd van Delft
Twee bouwbare kerstballen, daar fleur je het huis of de kerstboom vast mee op. Ontbreekt het jou aan LEGO kerstversiering, dan is dit jouw kans om een LEGO Snowman and Reindeer Duo te winnen.
- Bouwopdracht: Houd jij van klassieke kerstkleuren zoals groen, rood en goud, of gaat jouw voorkeur uit naar bonte kleuren? Laat het zien met een zelfgemaakt LEGO kerstbal. Het formaat en vorm maakt niet uit, zolang het maar een kerstbal van LEGO is! Post een foto van de creatie met daarop jouw naam in een reactie.
- De prijs: 1x een LEGO Snowman and Reindeer Duo t.w.v. €9,99.
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 2
Winnaar: Marcel Van der Kolk
De prijs van vandaag wordt gesponsord door Unieke Bricks. Je maakt kans om deze LEGO Marvel Spider-man and Sandman Showdown te winnen. Dan kun jij thuis bepalen wie deze strijd gaat winnen!
- Opdracht: Lees jij Comics? Laat dan weten waar jouw voorkeur naar uitgaat. Ben jij meer van Marvel, DC Comics, Dark Horse of een andere uitgever?
- De prijs: 1x een LEGO Marvel Spider-man and Sandman Showdown t.w.v. €9,99
Bouwsteentjes Advent Kalender 2021 – Dag 1
Winnaar: Okeokeoke
Op de eerste dag van de Bouwsteentjes Adventskalender geven wij in samenwerking met Billy Bones dit LEGO Bedenk en Speel kerstmis box weg. De box bevat twee boeken en ruim 60 onderdelen waarmee je aan de slag kan. Leuk om samen met het gezin aan de keukentafel te lezen en te bouwen tijdens de decemberdagen.
- Opdracht: Om kans te maken houden we het heel simpel. Laat ons weten welk boek, boekenreeks of schrijver jouw favoriet is. Waarom dat is hoef je niet uit te leggen, maar als je er meer over kwijt wil mag dat natuurlijk 😉
- De prijs: 1x een LEGO Bedenk en Speel kerstmis box t.w.v. €17,99.
Disclaimer & voorwaarden!
Disclaimer & voorwaarden
- Wij (de redactie van Bouwsteentjes) selecteren de winnaars op basis van de voorwaarden, reacties of bouwwerken. We gebruiken bij meerdere deelnemers die aan de voorwaarden voldoen, naamloting.nl om de uiteindelijke winnaar te bepalen.
- Bouwsteentjes behoudt zich het recht voor om deze winactie te allen tijde zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen of te annuleren, en deelnemers uit te sluiten van deelname indien er valsgespeeld wordt.
- We verloten elke dag een nieuwe prijs. Je kunt tot maximaal 23:59 uur van die dag (tenzij anders vermeld) reageren om kans te maken . De winnaars worden de eerstvolgende dag bekengemaakt. Deze winactie zal 24 dagen lang duren en eindigen op do. 24 december 23:59 uur.
- De prijzen worden gesponsord door Bouwsteentjes en/of haar partners.
- De prijzen worden verloot door Bouwsteentjes. Partners van Bouwsteentjes hebben geen invloed op de uitslag van de winactie.
- De prijs zal verzonden worden door Bouwsteentjes of haar partners. Hiervoor hebben we jouw gegevens nodig die mogelijk gedeeld worden voor het verzenden van de prijs. Verzendkosten zijn op rekening van Bouwsteentjes of één van haar partners.
- Bouwsteentjes (of de sponsor) tracht de prijzen zo spoedig mogelijk te versturen, maar zijn afhankelijk van beschikbaarheid en eventuele onvoorziene vertragingen.
- Het verzenden van de prijzen doen we in etappes en het kan zijn dat de winnaars de prijzen maximaal eind januari ontvangen.
- De winactie is exclusief voor bezoekers van Bouwsteentjes die een volledig ingevuld account hebben (naam, gebruikersnaam, e-mail) en woonachtig zijn in België of Nederland.
- Enkel bezoekers met een account dat voor november 2021 is aangemaakt maken kans op het winnen van een prijs.
- Kinderen mogen enkel meedoen bij goedkeuring van de ouders (dit dient te worden aangegeven in de betreffende reactie).
- We maken de winnaars bekend in dit bericht en in een reactie onder de reactie van de winnaar(s). Het innen van de prijs dient binnen 48 uur te geschieden door een e-mail te sturen naar het e-mailadres dat we vermelden. Indien er geen reactie is van de winnaar(s), zal de prijs vervallen.
- Familie, vrienden en redactieleden van Bouwsteentjes of de sponsor zijn uitgesloten van het winnen van een prijs.
- Bij het insturen van een creatie, geef je Bouwsteentjes het recht deze te gebruiken op social media en andere platformen ter promotie van bouw- en winacties op Bouwsteentjes.info.
- Met het meedoen van deze winactie ga je akkoord met alle geldende voorwaarden.
Laatste update: 30-11-2021
Ben jij klaar voor de feestdagen?
Ben jij al klaar voor de feestdagen of ben je nog druk bezig met het voorbereiden? Ben je van plan om een LEGO kerstdorp in huis te zetten, houd je het redelijk LEGO vrij of ben je er nog niet over uit? Laat van je horen!