Op internet duiken hier en daar de eerste beelden op van de LEGO 40138 Holiday Train. De afbeelding is afkomstig uit de US LEGO Store Calendar. Zoals gebruikelijk worden we in de laatste maanden van het jaar, getrakteerd op 2 kerst gerelateerde GRATIS setjes bij een besteding van een nog onbekend bedrag in de S@H.
Het setje zal naar verwachting tussen 13 oktober en 13 nobember beschikbaar zijn zolang de voorraad strekt. Mocht je een setje willen bemachtigen raad ik je aan goed de S@H in de gaten te houden. Het tweede setje zal naar verwachting snel na de de LEGO 40138 Holiday Train volgen.
Wat vinden jullie het nieuwe gratis LEGO winter setje? Laat het weten via een reactie onderaan de pagina of reageer via Facebook of Twitter. Vergeet ons dan gelijk niet een LIKE te geven of om ons te volgen!