Het leukste nieuws als het gaat om LEGO is dat er vaak genoeg sets opduiken die niet aangekondigd zijn door LEGO. Zo heeft een LEGO fan in Engeland deze LEGO 40256 Create the World set gevonden en is zo aardig geweest dit op het internet te zetten, inclusief een paar foto\’s van de set.
LEGO 40256 Create the World
De set is momenteel in Engeland bij de Sainsburys te krijgen. De kans dat de set straks ook in andere landen te krijgen zal zijn is dus aannemelijk maar tot op heden kunnen we jullie niet vertellen hoe, wat, waar en wanneer.
De nummer van de set duidt aan dat het hier om een exclusive gaat, denk bijvoorbeeld aan de LEGO Creator VW Mini Beetle. Of de set dan ook als promotie/seasonal gaat dienen is nog onduidelijk maar de kans is in ieder geval aanwezig.
De set is een 3in1 set en doet daarmee dus denken aan een LEGO Creator set, hoewel dit niet op de doos vermeld staat. Zoals je kan zien kan je er drie voertuigen mee maken en bevat de set twee minifigs en de nodige accessoires. Hoeveel onderdelen de set bevat is niet duidelijk.
We houden jullie op de hoogte omtrent de ontwikkelingen van deze set.
Wat vinden jullie van de LEGO 40256 Create the World?
We zijn enorm benieuwd wat jullie van deze set vinden en of jij hem al tegen bent gekomen in een LEGO Brand Retail store of een andere speelgoedwinkel. Laat het ons en andere LEGO fans weten in een reactie onder dit artikel.
Wist je dat:
– We elke maand een polybag verloten onder alle reacties op de website!
– Je op deze pagina heel veel LEGO aanbiedingen kan vinden!
– Je hier een LEGO Woordenboek kan vinden!