LEGO lijkt goed uit te willen pakken met sets rondom de film Batman VS Superman. We hebben al een aantal sets gezien, maar er is nu een afbeelding opgedoken op Eurobricks van de goedkoopste set die uit gaat komen.
Update: we hebben een close up van de twee minifigures die in de set komen. Deze zijn door Lucy Six Morris gedeeld op de AFOL\’s of FaceBook groep.
Eurobricks lid CM4Sci_ heeft een foto gepost waarop de set duidelijk te zien is.
We kunnen duidelijk zien dat we de Batman variant hebben met armored suit en een stud shooter. Wat ook opvallend is is dat we waarschijnlijk een geprinte Batsignal krijgen.
Verdere details zijn nog niet bekend. Houdt legosteentjes.com in de gaten voor meer info over deze set en ander LEGO nieuws.
Ben jij een DC Comics Super Heroes fan en ga jij dit setje in huis halen? Laat het ons weten in een reactie onder dit artikel of via Facebook.