LEGO heeft een nieuwe LEGO Friends set onthuld die volledig in het teken staat van de ruimtevaart. Met de LEGO Friends 41713 Olivia’s Space Academy laten de vrienden uit Heartlake City de bakkerijen, dierenopvangcentra en haarsalons achterwege om de ruimte te verkennen.
LEGO is voor deze set de samenwerking aangegaan met NASA om kinderen te enthousiasmeren voor ruimtevaart. De set bevat een ruimtevaartacademie met (volgens LEGO) wetenschappelijk correcte afbeeldingen, een Space Shuttle met grijparm en een satelliet, een observatorium en een simulator. Er zijn vier Minidolls bijgevoegd: Olivia, William, Dr. Vidya en Julian. De LEGO Friends 41713 Olivia’s Space Academy met 757 onderdelen, is vanaf 1 mei te koop voor een verkoopadviesprijs van €69,99.
We lezen graag wat jij vindt!
We zijn benieuwd wat jij van deze nieuwe LEGO Friends 41713 Olivia’s Space Academy set vindt. Ben je blij verrast en ga je het setje kopen of ken je iemand dit te gek vindt, of valt de set je tegen en laat je hem aan je voorbij gaan? Laat het weten in een reactie.