Wederom weet een LEGO Ideas project de benodigde 10.000 supporters te behalen op LEGO Ideas. Ditmaal betreft het de Viking Village, wat in feite een vernieuwde inzending is van een eerder project van dezelfde fan-designer.
Waar de eerste Viking Village van de Brickhammer een donker geheel was, is deze nieuwe versie een kleurrijk verschijning. De fan-designer heeft echter niet enkel de kleuren gewijzigd, maar het dorp volledig opnieuw ontworpen zodat het ook daadwerkelijk op een dorp lijkt. De gebouwen zijn modulair opgebouwd, waardoor de daken afgenomen kunnen om het interieur te bekijken.
Zoals gezegd is het dorp volledig opnieuw opgebouwd. Er is meer ruimte tussen de gebouwen, de gebouwen zijn groter en er is zelf een langschip toegevoegd. Bijgevolg is dat het project 2707 onderdelen bevat waaronder 6 Minifigures. Of dit project ditmaal wel door de LEGO Ideas review komt is nog even afwachten.
Meer LEGO Ideas kandidaten
Dit LEGO Ideas Viking Village 2.0 project heeft zich weten te kwalificeren voor de tweede LEGO Ideas reviewronde. Voor een volledig overzicht van alle deelnemende projecten, hebben we een handig overzicht voor je gemaakt. Bekijk alle deelnemende projecten met een druk op de knop.