Het is nog iets meer dan een week wachten voordat de LEGO Ideas 21313 Ship in a Bottle set verkrijgbaar is via LEGO. We hebben contact opgenomen met Jake Sadovich, de fan designer van de set en hem gevraagd of we hem mogen interviewen. Dit was gelukkig geen probleem, maar we pakken het wel even iets anders aan dan dat we dat normaal zouden doen. We zijn namelijk benieuwd welke vraag jij Jake zou willen stellen!
Stel jouw vraag aan Jake Sadovich!
Het concept is heel simpel. Laat in een reactie onder dit bericht of via Facebook één vraag achter die jij graag aan Jake zou willen stellen. Wij zullen dan van alle vragen een selectie maken die we vervolgens aan Jake voorleggen. Zodra Jake de vragen heeft beantwoord zullen we hierover een post maken zodat jij wellicht antwoord hebt op jouw vraag. Leuk toch!
Je kunt je vraag stellen tot zaterdag 27 januari 12:00 uur. Alle vragen die nadien gesteld worden kunnen we vanwege de deadline niet meer meenemen in het interview. Bij een tekort aan vragen kunnen we de vragen aanvullen. Bouwsteentjes.info behoudt het recht gestelde vragen te allen tijde aan te passen.
De LEGO Ideas 21313 Ship in a Bottle set zal vanaf 1 februari voor €74,99 te koop zijn via LEGO Shop@Home en in de LEGO Brand Retail Stores.
Handige pagina\’s op Bouwsteentjes.info:
– Alles over het LEGO VIP programma lees je hier!
– Alle LEGO winkels van NL/BE vind je op onze LEGO Winkelpagina!
– Alles over de geschiedenis van het LEGO logo!
– Dit LEGO Woordenboek maakt van jou binnen no time een LEGO expert!
– Op deze pagina vind je handige links naar andere websites!
Dit artikel bevat affiliate/gesponsorde links