Wij hebben van LEGO de vier nieuwe LEGO Speed Champions sets aangeboden gekregen voor reviews. Helaas kwam de doos met sets erg beschadigd binnen. Doordat de auto’s de crashtest van DHL niet hebben overleeft, hebben wij vier nieuwe gekregen. Geluk bij een ongeluk, wij hoeven de beschadigde Speed Champions niet terug te sturen, maar mogen ze weggeven aan onze bezoekers. Dus dit is jouw kans. Wil jij een van deze auto’s winnen? Lees dan snel verder.
De winnaars zijn…
Dank voor de vele reacties en goede suggesties voor nieuwe LEGO Speed Champions sets. Uit alle inzendingen hebben wij 4 winnaars geloot. De gelukkige winnaars zijn geworden:
- LEGO Speed Champions Ford Mustang Dark Horse – Taco Martineau
- LEGO Speed Champions 2023 McLaren Formula 1 Race Car – TP Man
- LEGO Speed Champions BMW M4 GT3 & BMW H Hybrid V8 – Justie
- LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron Quattro – Evanger
Van harte gefeliciteerd. Je kan de prijs claimen door een e-mail te sturen naar michiel@bouwsteentjes.info met daarin jouw naam en adresgegevens. Het claimen van de prijs dient binnen 48 uur te geschieden. We sturen na het ontvangen van de gegevens de set z.s.m. op.
Sleep jij een LEGO Speed Champions set in de wacht?
Lees de disclaimer hieronder aandachtig door. De beschadigde sets betreffen de BMW M4 GT3 & BMW H Hybrid V8 en de Ford Mustang Dark Horse. De overige twee zijn volledig intact en komen goed uit de test bij Euro NCAP.
Zie jij het wel zitten om een van deze sets te winnen? Laat dan weten wat jouw favoriete LEGO Speed Champions set tot op heden is óf welke auto jij graag als Speed Champions model ziet verschijnen. Geeft direct aan welke set jouw voorkeur heeft om te winnen. Alvast heel veel succes! Reageren kan tot en met maandag 4 maart 23:59 uur. De winnaars maken we in dezelfde week bekend.
Disclaimer: Wij geven één exemplaar weg van elke van de onderstaande LEGO Speed Champions sets. Zoals aangegeven, zijn twee sets flink beschadigd door transport (zie foto’s hieronder). Je kan géén aanspraak maken op een intacte set/doos. De sets zijn door ons gecontroleerd; alle onderdelen en benodigdheden zijn nog aanwezig. De schade beperkt zich enkel tot de dozen!
Je kan één van deze sets winnen:
- LEGO Speed Champions 2023 McLaren Formula 1 Race Car (t.w.v. €26,99)
- LEGO Speed Champions Audi S1 e-tron Quattro (t.w.v. €26,99)
- LEGO Speed Champions Ford Mustang Dark Horse (t.w.v. €26,99)
- LEGO Speed Champions BMW M4 GT3 & BMW H Hybrid V8 (t.w.v. €49,99)
Voorwaarden voor deelname
- Reageren kan tot en met maandag 4 maart 23:59 uur. In dezelfde week maken wij de winnaars bekend in dit bericht. Het claimen van de prijs kan tot 48 uur na het bekendmaken van de winnaar door een e-mail te sturen met daarin jouw n.a.w. gegevens.
- Iedereen kan meedoen, ook nieuwe accounts maken kans.
- Je kan géén aanspraak maken op een intacte set/doos. De sets zijn door ons gecontroleerd; alle onderdelen en benodigdheden zijn nog aanwezig. De schade beperkt zich enkel tot de dozen!
- Zie “disclaimer & extra voorwaarden” voor meer deelnameregels. Nog geen account? Dan is dit het moment om een account aan te maken. Inschrijven is volledig gratis en wij delen jouw persoonsgegevens niet met derden.
Disclaimer & extra voorwaarden
- Wij (de redactie) selecteren de winnaar aan de hand van een loting.
- Voor de win- en bouwacties hanteren wij een afkoelperiode van één winactie. Dit betekent dat de winnaars van een winactie uitgesloten zijn van het winnen van een prijs in de eerstvolgende win- of bouwactie.
- Bouwsteentjes behoudt zich het recht om deze winactie te allen tijde zonder voorafgaande kennisgeving te wijzigen of te annuleren.
- Deze prijs wordt gesponsord door the LEGO Group en verzonden door Bouwsteentjes.
- Bouwsteentjes tracht de prijzen zo spoedig mogelijk te versturen, maar is afhankelijk van beschikbaarheid en eventuele onvoorziene vertragingen.
- De prijs is niet in te wisselen voor geld.
- De winactie is exclusief voor bezoekers van Bouwsteentjes die een volledig ingevuld account hebben (naam, achternaam, gebruikersnaam, e-mail), minimaal 18 jaar of ouder zijn of toestemming hebben van ouders of voogd, woonachtig zijn in België of Nederland.
- We maken de winnaars bekend in dit bericht en in een reactie onder de reactie van de winnaar(s). Het claimen van de prijs dient binnen 48 uur te geschieden door een e-mail te sturen naar het e-mailadres dat we vermelden. Indien er geen reactie is van de winnaar(s), zal de prijs vervallen.
- Familie, redactieleden en partners van Bouwsteentjes en/of de sponsor zijn uitgesloten van het winnen van een prijs.
- Bij het meedoen van deze winactie ga je akkoord met alle hierboven gemelde voorwaarden en de algemene winacties voorwaarden van Bouwsteentjes.info.