Dit LEGO Ideas Ghibli project is gebaseerd op verschillende werken van de Japanse animatiestudio Ghibli. Enkele van hun creaties wisten hoge ogen te gooien bij het publiek, evenals deze Ideas inzending. Dit project plaatst zich nu bij de andere kandidaten van de derde LEGO Ideas review.
Ken jij de Japanse animatiestudio Ghibli? Met dit LEGO Ideas Ghibli wordt een ode gemaakt aan enkele van hun werken. Deze Japanse studio maakte naam met How’ls Moving Castle, My Neighbor Totoro, Castle in the sky en Spirited Away. De fan-designer heeft ze omgevormd naar enkele LEGO vignetten door iconische elementen uit elke film te gebruiken. Als deze werken je onbekend in de oren klinken, is het zeker de moeite om ze eens op te zoeken. Elke film weet voor een bijzondere setting te zorgen.
Enkele details van de vignetten:
- Spirited Away: 870 onderdelen + 1 Minifigure (Chihiro)
- Howl’s Moving Castle: 368 onderdelen + 2 Minifigures (Howl & Sophie)
- My neighbor Totoro: 120 onderdelen + 1 Minifigure (Mei)
- Castle in the Sky: 493 onderdelen
Meer LEGO Ideas kandidaten
Dit LEGO Ideas Ghibli project heeft zich weten te kwalificeren voor de derde LEGO Ideas reviewronde. Voor een volledig overzicht van alle deelnemende projecten, hebben we een handig overzicht voor je gemaakt. Bekijk alle deelnemende projecten hier: Kandidaten derde LEGO Ideas Review 2021
Laat van je horen!
Wat vind jij van dit LEGO Ideas Ghibli project? Zie jij het wel zitten dat hier een LEGO set van verschijnt en heb je ook jouw stem uitgebracht? Laat het weten in een reactie.