Voor wie in de periode van 4 t/m 17 november een aankoop doet bij LEGO van minimaal €35, krijgt een gratis LEGO Creator 40434 Reindeer Polybag cadeau.
LEGO Creator 40434 Reindeer Polybag
Het setje is een heruitgave van de al eerder verschenen Reindeer Polybag. Bij aankopen van minimaal €35 is de LEGO Creator 40434 Reindeer gratis te bemachtigen. De promo loopt t/m 17 of zolang de voorraad strekt, en is geldig op aankopen via LEGO Shop@home, de telefoon of de LEGO Brand Retail Stores.
Wie in dezelfde periode voor minimaal €75 aan LEGO Disney sets koopt, krijgt ook nog eens de LEGO Avengers Tower cadeau. Deze aanbieding is enkel online geldig. De twee promo’s zijn te combineren, maar dit geldt dus enkel voor online bestellingen.
Overzicht LEGO Promoties november
We hebben een overzicht van alle huidige LEGO Promoties van deze maand. Het overzicht wordt constant bijgewerkt. Benieuwd? Bekijk de LEGO Promoties November hier.
Laat jouw mening horen!
Wat vind jij van de promo? Ben je van plan ervan te profiteren of heb je er geen aankoop voor over? Laat het weten in een reactie.
Heel leuk maar ik ga er niet iets voor bestellen.
Donderdag even ophalen in Utrecht…