Op de site van LEGO Ideas staan veel projecten die meer aandacht verdienen dan dat ze nu krijgen. Om deze projecten wat meer in de spotlights te zetten, lichten we regelmatig een LEGO Ideas project uit op Bouwsteentjes.info. In deze editie het Ideas project van Brickproject_7540, Disneyland Map
Dit project is onderdeel van de Bouwsteentjes.info LEGO Ideas tweeweekse 2019
LEGO Ideas Disneyland Map
De magie van Disney, wie is er niet groot mee geworden? Over de hele wereld heeft Disney diverse parken geopend. Brickproject_7540 heeft in Microscale een aantal attracties uit deze Disney parken nagebouwd, en zo zijn eigen Disneyland gecreëerd. Naast het beroemde Disney kasteel heeft hij de Tower of Terror, Space mountain, Mickey Wheel en Big Thunder Mountain nagebouwd. Het treinstation heeft hij zo ontworpen dat dit de ingang van het park moet voorstellen. De set bestaat ongeveer uit 2200 onderdelen.
Mocht je enthousiast zijn geworden, dan kun je het project voorzien van je stem zodat het kans maakt om als LEGO Ideas set uitgebracht te worden. Stemmen op dit project kun je doen op deze pagina.
Jouw mening telt!
Wat vind jij van dit project? Ben jij van plan je stem uit te brengen, of heb je dat inmiddels al gedaan? Laat het weten in een reactie onder dit artikel of via social media.
Handige pagina’s op Bouwsteentjes.info:
– Op deze pagina vind je alle aankomende LEGO Evenementen!
– Groot aanbod aan LEGO MOC’s vind je hier!