April staat voor de deur en dat betekent een nieuwe maand met de nodige aanbiedingen en nieuwe sets. We hebben de tot zover bekende LEGO aanbiedingen bij LEGO voor je op een rijtje gezet en zullen dit overzicht gedurende de maand bijwerken met de laatste aanbiedingen.
Belangrijk: De LEGO Stores in België, Duitsland en Nederland zijn de komende periode enkel op afspraak te bezoeken. Voorkom dat je onnodig naar de winkel gaat en plaats een bestelling via LEGO Shop@Home.
Deze maand voorziet LEGO in twee sets waarop je de gehele maand dubbele VIP-punten verdient. Ben je nog geen VIP lid, dan raden we aan dit toch te worden. Het is gratis en je profiteert van extra’s. Meer info over het LEGO VIP programma kun je lezen op onze Alles over het LEGO VIP programma pagina. Houd dit overzicht overigens in de gaten, want LEGO voegt vaak nieuwe promoties toe.
- Gratis LEGO 40449 Easter Bunny’s Carrot House (uitverkocht)
- Bij besteding van minimaal €60
- 15 maart t/m 5 april of zolang de voorraad strekt
- Gratis LEGO Easter Chick Polybag
- Bij besteding van minimaal €40
- 15 maart t/m 5 april of zolang de voorraad strekt
- Enkel in LEGO Stores
- LEGO Ulysses Space Probe (uitgesteld)
- Bij inlevering van 1800 VIP-punten
- Beschikbaar vanaf 14 april
- Gratis LEGO DOTS Picture Frame
- 26 april t/m 9 mei
- Bij besteding van ~€35
- Dubbele VIP-punten
- LEGO Duplo Barn, Tractor and Farm animal Care
- LEGO Duplo Horse Stable and Pony Care
- VIP Sweepstake – klassieke olifant
- Win een klassieke houten olifant inclusief zeefdruk
- Actie eindigt op 04-04-2021
- Collectible VIP Coin (uitverkocht)
- Space VIP Coin
- Vanaf 1 april
- VIP-Rewards
- Virtuele Backstage VIDIYO VIP-pas (50 VIP-punten)
- Digitale itempakketten voor LEGO VIDIYO
Dubbele VIP-punten?
LEGO fans wachten met smart op meer nieuws als het gaat om dubbele VIP-punten. Vorig jaar liep deze actie in de laatste week van maart, maar schittert nu van afwezigheid. De kans dat LEGO deze actie ergens in april in gaat zetten in het groot. We hebben navraag gedaan bij LEGO, maar nog geen bevestiging gekregen dat ze aankomende maand dubbele VIP-punten geven op alle LEGO sets. Zodra meer bekend, laten we het weten.
Bovenstaande promoties (op de VIP Rewards na) gelden ook in de Stores. Hieronder de exclusieve LEGO Store aanbieding(en) van maart.
- Gratis LEGO Easter Chick Polybag
- Bij besteding van minimaal €40 aan LEGO sets
- 15 maart t/m 5 april of zolang de voorraad strekt

Laat van je horen!
Wat vind jij van deze nieuwe promoties? Zit er een leuke aanbieding tussen waarvan jij gaat profiteren, vind je het wat tegenvallen of hoop je op een leukere aanbieding later deze maand? Laat het weten in een reactie onder dit artikel.
Echt jammer dat de easter egg chick polybag niet online verkrijgbaar is…. Die vind ik echt heel leuk. Voor de rest niet veel specials deze maand, de dubbele vip punten week zou wel leuk zijn. In welke maanden zijn er normaal gesproken dubbele vip punten? Ik wil namelijk assembly squere kopen tijdens dubbele vip punten, maar ik heb nu nog niet genoeg gespaard om de set te kunnen kopen.
Vandaag (13 april 2021) een VIP mail gehad dat ik punten kon inwisselen voor de Ulysses promo, maar de link werkt bij mij niet. Werkt het bij iemand anders wel of is dit een foutje van Lego en hadden ze die promo-aankondiging eerst moeten verwijderen voor de mail verstuurd werd?
Hoi! Hebben jullie nog iets gehoord mbt dubbele vip punten?
Ik heb geruchten gelezen over vanaf 12 april.
En ik ben benieuwd hoe lang het duurt voordat de Probe te bestellen is….